تبلیغات
میرحسین موسوی
مترسک - احمدی نژاد: دروغگو خائن است/رضایی: عددسازی را متوقف کنید
پیغام مدیر : ورود شما را خوش آمد می گوییم. امیدوارم از مطالب این وبلاگ کمال استفاده رو ببرید. این وبلاگ آماده تبادل لینک با تمام وبلاگها و سایتها می باشد. برای تبادل لینک وبلاگ ما را با نام مترسک لینک کنید سپس در قسمت نظرات ما را خبر کنید تا در عرض 12 ساعت لینک شما در وبلاگ ما قرار بگیرد.

متشكرم   

حالا به کی رای دادی؟ •


با ثبت ایمیل خود در خبرنامه زیر از به روز شدن وبلاگ آگاه شوید :


  نامه وزارت کشور برای رهبری
  راهپیمایی آرام حامیان موسوی در سراسر کشور
  یک تحدید جدید
  راهپیمایی آرام حامیان موسوی در سراسر کشور
  راهپیمایی آرام حامیان موسوی در سراسر کشور
  به صورت مسالمت آمیز و با رعایت اصل عدم برخورد، مخالفت‌های خود را نشان دهید
  بیانیه مهم مجمع روحانیون مبارز درباره نتایج اعلام شده انتخابات ریاست جمهوری
  آرامش را حفظ و از رفتار خشونت‌آمیز دوری کنید
  نامه ی مهندس میر حسین موسوی به شورای محترم نگهبان
  راهپیمایی آرام حامیان موسوی در سراسر کشور
  موسوی ساکت نشده درخانه زندانی شد
  قلم نیوز فیلتر شد
  قیامت بر پا شد
  قیامت بر پا شد
  چرا به آقای مهندس موسوی رای میدم
  13 توصیه به هواداران مهندس موسوی در روز رای‌ گیری
  وای بازم تقلب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اشپیگل: زهرا رهنورد زنی است که لرزه بر اندام احمدی نژاد میاندازد!!!!!!!!!!!!!!
  تصویر تقدیرنامه دولت نهم از رهنورد
  چرا دروغ؟
  ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی اطلاعیه مهمی را در رابطه با صیانت از آراء صادر كرد
  عواقب گناهان جنسی
  چطور رابطه‌ای را که در دوره ی نامزدی دارید به ازدواج ختم کنید؟!
  پاکی میرحسین، عصبانی شان کرده است
  احمدی نژاد عده زیادی را با خود راهی دادگاه می کند
  ماجرای برکناری مدیر عامل بانک پارسیان چه بود؟
  احمدی نژاد: دروغگو خائن است/رضایی: عددسازی را متوقف کنید
  حامیان احمدی نژاد دچار تناقض شده اند
  از ذهنیت شوهرتان هنگام مجادله مطلع شوید!؟
  فقط میر حسین موسوی (عکس شماره ده)

دعوتنامه کلوب | دعوتنامه پرشین گیگ | تبادل لینک با وب ما

(تبادل لینک با تمام وبلاگها و وبسایتها)

در آخرین مناظره چه گذشت؛

احمدی نژاد: دروغگو خائن است/رضایی: عددسازی را متوقف کنید

در این مناظره تلویزیونی آقایان احمدی نژاد و رضایی به نقد برنامه های یکدیگر می پردازند. احمدی نژاد: تئوری اقتصادی ما، پیشرفت و عدالت ماست. رضایی: هیچ رئیس دولتی را سیاه و سفید نمی بینم. احمدی نژاد در این مناظره رضایی را موسوی نامید.
ششمین مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری دهم برگزار شد.

در این مناظره تلویزیونی آقایان احمدی نژاد و رضایی به نقد برنامه های یکدیگر پرداختند.

احمدی نژاد در اولین وقت خود ابتدا از مردمی که به مصلی آمده بودند تشکر کرد و گفت فردا به مازندران و خوزستان می رود.

وی درباره مباحث دو کاندیدای غائب که اظهاراتی درباره وی مطرح کرده بودند گفت: در مورد مباحث دیشب، وقتم محفوظ است اما این را می گویم آمارها از مرکز آمار و بانک مرکز استخراج میشود. دروغگو،خائن است و خائن ترسو. بد است که به مسئول توهین کنند.

احمدی نژاد در ادامه افزود: تئوری اقتصادی ما، پیشرفت و عدالت ماست و فرصت ها را بر اساس عدالت توزیع می کنیم. در تمامی عرصه ها باید از ظرفیت ها استفاده شود.

وی ادامه داد: غیر از آن2نفر، آقای رضایی ایده های نوعی را مطرح کردند که اینجا باز می کنیم آنرا. وی در ادامه خطاب به رضایی پرسید: شما گفتید فدرالیسم اقتصادی، سازوکارش چگونه است؟و
رابطه مدیریت سیاسی و اقتصادی و اجتماعی با این نوع مدیریت چگونه است؟چه ربطی به تقسیمات کشوری دارد؟

اما رضایی در اولین وقت خود با اشاره به نحوه حضورش و رمزی که انتخاب کرده است گفت: ملت عزیز میدانند که با رمز یازهرا یازهرا یازهرا به صحنه آمدم و هوادارانم با همین رمز به پای صندوق بروند.

رضایی در ادامه به نقد مناظره های شب گذشته پرداخت و گفت: مناظره ابتکار خوبی بود که از دورقبل بایدشروع میشد، ولی در آن بایدبیشتر در مورددولت آینده و توانائی ها و برنامه ها سخن گفت.

وی ادامه داد: مناظره باید به پیشرفت ختم شود. اگر با مناظره زمین بازی را عوض کنیم یعنی اینکه نمیخواهیم به ابهامات و سئوالات پاسخ دهیم.
رضایی در ادامه به بررسی وضعیت اقتصادی کشور پرداخت و گفت: ما امروز هم تورم داریم و هم رکود. آقای احمدی نژاد در 50باری که صحبت کردند، 48 درصد از تورم گفتند که یعنی الان 25 درصد. الان بیکاری هم 12درصد است که وضع خوبی نداریم. 2 بازار اصلی پول و سرمایه هم دچار مشکل است؛گردش پول قفل شده یا کند شده است و بازار بورس کشش لازم راندارد.

وی افزود: رشد سرمایه گذاری هم 4.7درصد بوده و متوسط رشد اقتصادی2.6؛یعنی اقتصاد ما وضع خوبی ندارد. نهادهای بین المللی می گویند که آینده خوب نیست.

رضایی ادامه داد: براساس پیش بینی ها ممکن است که دوسال آینده هم وضع خوب نباشد. تراز الان+18است ولی پیش بینی این است که-13خواهد شد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: مصلحت نیست عددصندوق ذخیره ارزی را بگوئیم ولی 20درصدکاهش داشتیم. وضعیت الان و آینده ما خوب نیست، از چشم انداز هم عقب هستیم. اما باید ببینیم راهکار خروج از این وضعیت چیست؟

رضایی ادامه داد: هیچ رئیس دولتی را سیاه و سفید نمیبینم. در زمان آقای احمدی نژاد کارهای مثبتی هم انجام شده اما اگر فکر جدی نکنند برای آینده مجموعه خوبی نیست و از رسیدن به اهداف چشم انداز بازمیدارد.

رضایی اما در پاسخ به احمدی نژاد به توضیح طرح خود پرداخت و گفت: درسیاست و دفاع از تهران اداره می کنم، اما از نظر اقتصادی نه. ممکن است 40 استان هم درست کنیم. در بعد هماهنگیها هرمنطقه5استانی است با موضوع اقتصاد.

احمدی نژاد در جواب به رضایی گفت: طرح فدرال اقتصادی همان تقسیم بندی 9گانه سپاه است. مدیریت اقتصادی در کنار مدیریت سیاسی و فرهنگی است.

وی افزود:
الان تورم روبه کاهش است و رکود نداریم و حدود 15 درصد است. دلیل تورم جهانی است. در رشداقتصادی تاثیری نداشت. یک دلیل این موضوع این است که در سند چهارم اعداد را دست بالا گرفتند.

احمدی نژاد ادامه داد: مافکر می کنیم رشد اقتصادی 6.2فعلی ما خیلی خوب است در مقایسه با جهان و گذشته. دریافتی کارکنان هم جبران شد الایک گروه کارگران. بازاربورس هم راکد نیست و الان فعال است.

وی درباره وضعیت بورس ادامه داد: قبل از دولت یک حباب تقلبی را وارد بورس کردند که ما آنراحذف کردیم. نهادهای بین المللی می گویند که اوضاع خوب است. حتی درسرمایه گذاری های ما هم نرخها تغییرکرد و مثبت شد.
رشدسرمایه گذاری ما بهتر شده است.

احمدی نژاد در ادامه خطاب به رضایی گفت: شمامدیر بودی من هم بودم. نمیخواهم حلقه مدیریت جدید وارد شود و توضیح دهید. شرایط اقتصادی با توجه به جهان،خوب است.
مدیریت اقتصادی ما روشن است و نشان میدهد مدیریت خوبی داریم.

وی از رضایی پرسید: صندوق توسعه ملی شما ایا همان برنامه چهارم است و منبع تامین آن کجاست؟

رضایی اما در جواب به احمدی نژاد گفت: آمار باید دقیقتر گفته شود، نمیخواهم بگویم دروغ اما آمارنمیشود مبانی متغیر داشته باشد.

وی ادامه داد: تورم نقطه به نقطه را کاری نداریم، میخواهیم بدانیم پنیر آن موقع با اکنون چه فرقی دارد. مردم هم میفهمند. مرتب تورم از سال 84 بالا رفته است.

رضایی ادامه داد: ازسال84 به بعد که مدام تورم نبوده است. مقایسه قیمت ها با حرف من جور است، یعنی تورم 25درصد. در5یا6ماه اخیر دستمزدها بالارفته است و قدرت خرید مردم بالاتر رفته است.

وی خطاب به احمدی نژاد گفت: ایشان قوانینی که قبلا اجرایش را مصلحت نمیدانستند، در زمان انتخابات اجرایی می کنند. ایشان زحمت کشیدند با افزایش حقوق، قدرت خرید را افزایش داده اند اما شاخصی هست به نام فلاکت.

رضایی افزود: شاخص فلاکت در سال 84 پائین بود و در فصل دوم 85 تاپائیز87،فشار بر مردم افزایش پیدا کرد. شاخص فلاکت یعنی نرخ تورم+بیکاری.

وی افزود: میگویم وضع خوب نیست، یعنی همین! تورم نقطه به نقطه مهم نیست، مهم وضع مردم است. مردم هم میدانند. نمیشوددولت صبح تا شب برود استانها.
مدیراجرایی استانی قدرت ندارد. برای یک جوی آب، دولت تصمیم باید بگیرد که یک پروژه است یا نه که این در شان دولت نیست!

رضایی با بیان اینکه انتقادات رودررو باشد بهتر است گفت: انتقاداتم را برای همین گذاشتم. درست نیست پشت سر کسی حرف بزنیم. من برنامه ها را قبلا گفتم، الان دولت را نقد می کنم.

وی افزود: اشکال مدیریت احمدی نژاد، بی ثباتی است که وزراء زیادی عوض شدند. ثبات اقتصادی مهم است، در دوره ایشان مثلث اقتصادبارها تغییر پیدا کرد.

رضایی در ادامه به مسئله خرید گاز از ترکمنستان اشاره کرد و گفت: گازترکمنستان را 4سنت میخریدیم،الان35سنت میخریم. این نیست که قبل از 4سال همه چی درست بود. در بحث امنیت هم مشکل داریم. الگوی مدیریتی چیست؟

احمدی نژاد اما در جواب به رضایی گفت: آقای رضایی در مناظره ها نیز علیه دولت حرف زدند. ایشان عددتورم و بیکاری را جمع میزنند،این2 هم جهت حرکت نکرده است. حقوق کارکنان بر اساس تورم بود.
میگوئیدفلاکت، انگار مردم بدبخت اند. نمیگویم نقطه ایده آل است. نرخ تورم متوسط دور اول ما از همه بهتر است. تورم جهانی و سهمیه بندی بنزین موثربود.

وی درباره اتهام بی ثباتی دولت افزود: تعهد من با مردم تغییر وزراء و معاونان بود. درانتخابات معصوم نبودیم، طبق برنامه جلو میرویم. هرکس نکشید عوض میشود. برای تعرفه هم دفترچه گذاشتیم.

احمدی نژاد ادامه داد: بدانید که متوسط تعرفه در دولت قبل 29 درصد و الان 33درصد است.

وی افزود: نسبت صادرات غیرنفتی به نفتی رشد کرده، معلوم است مدیریت خوبی بوده است. تولید داخل و ناخالص رشد داشته است. با توجه به جهان و وضعیت قبل،خوب اداره کردیم.

احمدی نژاد گفت: گفتید مالیات را کم می کنید، بودجه بدون نفت میبندید و حقوق افزایش پیدا می کند، چگونه؟ فدرالیسم اقتصادی شما کارساز نیست.

احمدی نژاد در پایان این وقت خود گفت:
اگر میدانستید بروکراسی چیست، نمیگفتید ما جوی آب درست می کنیم .

وی به رضایی گفت: شما تجربه کار نظری کردید وت جربه اجرایی اصلا ندارید.

رضایی در جواب به احمدی نژاد پیرامون طرح اقتصادی خود گفت: چطور نمیشود پست های سیاسی و اقتصادی را جداکرد؟دنیا چطور انجام داده؟ صندوق توسعه ملی من همان مصوب مجلس است که اگر اجرائی میشد خوب بود.

رضایی ادامه داد: مالیات را کم می کنم. دولت ازبنگاه ها انتقام میگیرد، الان می گویند گاهی هم دولت پشت گردنی میزند دراین اوضاع به ما.

رضایی خطاب به احمدی نژاد گفت اگراطلاع داشتید نمیگفتید من بی اطلاع ام. تجربه خودم را خودتان را مقایسه کنید. اطلاعات من از ایشان در مورد وزارتخانه ها بیشتر است.
اگر قابلیت اجرایی ام ازایشان بالاتر نباشد، پائین تر نیست. ایشان هم خوب میدانند.

وی درباره مشکلات شکر گفت: آقایان درنیمه دوم 84،تعرفه شکر از 120درصد را به 4 درصد بردند.
در نتیجه حدودا 2میلیون تن شکر وارد کشور شده و در نتیجه از32کارخانه،8کارخانه تعطیل شد. در آنجا کارگران بجای 5ماه کار، 40 روز کار می کنند. کشت چغندر کم شد.

رضایی ادامه داد: چغندرکارها رفتند سیب زمینی کار کردند، طوریکه سیب زمینی را آقای احمدی نژاد خریدند تا ورشکستگی بزرگ نشود.

رضایی ادامه داد: نقطه عزیمت ما مالکیت است برای توسعه. آقای احمدی نژاد اگر بخواهند رئیس جمهور شوند،فکری برای درگیر کردن نخبگان داشته باشند، مثل طرح من ...

وی در ادامه به بیان برخی مشکلات پرداخت و گفت: مسئله مسکن مهر و غیره، نشان می دهد تصمیمات پخته صورت نمیگیرد. شاید این باشد که در دولت ایشان نخبگان محلی از اعراب ندارند. آقای احمدی نژاد جلسات با اقتصاددانان چرا ادامه پیدا نکرد؟

احمدی نژاد در جواب به رضایی گفت:
درسال گذشته بسیاری از صنایع در جهان رکود بود اما ما پیشرفت داشتیم. شما مطالبی گفتید که روزنامه های مخالف هم می گویند. ما و چین فقط در جهان رشد داشتیم.

وی ادامه داد: در بحث امنیت هم روند جرم ما کاهش است. از نیروی انتظامی بپرسید، گرچه جرم های کوچک کمی در برخی مناطق رشد داشته که نمیتوان گفت کلا کاهشی بوده است.

احمدی نژاد افزود: ما اکنون یک امنیت عالمانه داریم.

وی خطاب به رضایی گفت: شما هم سن ات و هم تجربه است طبیعی است که بیشتر است ولی ساختار بروکراتیک کشور را نمیشناسید، نمی شود با یک حلقه مدیریت جدید،الگو را شکوفا کرد.

احمدی نژاد خطاب به رضایی ادامه داد: در مورد صندوق توسعه ملی هم توضیح دهید،چگونه 200میلیارددلار سود می دهد؟ ازکجا می آید؟کجا میگذارید؟در خارج از کشور که چنین سودی نمیدهند، در داخل هم بازار کشش تبدیل به ریال را ندارد!

رضایی در جواب به احمدی نژاد گفت: در بحث امنیت من منظورم مدیریت امنیتی است یعنی شورای عالی امنیت بود که درست نیست چنین وضعیتی در ایران مقتدر داشته باشیم با این حوادث. ما قوی ترین نهادهای امنیتی و پلیس را داریم. چرا باید وضع ما اینچنین باشد.

 وی ادامه داد: در مورد سوال من درباره نخبگان هم آقای احمدی نژاد در رفتند!! خودتان میدانید که ما نخبه و استاد دانشگاه زیاد داریم که استفاده نمیشود از آنها.

رضایی با تاکید بر اینکه من کارم این نیست که در دولتم تغییرات اتوبوسی داشته باشم گفت: حتما آقای احمدی نژاد کارهای خوبی داشتند که به انجام آنها ادامه میدهم.

اما احمدی نژاد که گویی یک اشتباه از سخنان رضایی درآورده است با تعجب به وی گفت: شما گفتید در جنگ دولت را داره کردید؟ که رضایی جواب داد: وقت شماست، حرف بزنید تا بگویم.

اما احمدی نژاد اصرار کرد که رضایی پاسخش را بدهد که وی گفت: بله، ما فرمانداران زیادی را مثلا در جنگ در مناطق5گانه گذاشتیم.

احمدی نزاد اما گفت: یعنی شما دولت را اداره می کردید دیگر؟

و رضایی گفت: بله، در سه سال اول انقلاب هم همین طور، فرماندار می گذاشتیم.

احمدی نژاد گفت: یعنی دولت آقای بازرگان فرماندار شما را میپذیرفت؟

رضایی در جواب به وی گفت: بله، چندتا فرماندران را ما گذاشتیم.

احمدی نژاد گفت: یعنی آقای صباغیان فرمانداران شما را قبول کرد؟

رضایی : شما تاریخ را از یاد بردید.

احمدی نژاد: نخیر، میخواهم بدانم شما چه کردید و بحث کنیم.

رضایی گفت: ببینید آقای احمدی نژاد، اینجا بحث هنرنمایی و تبلیغات هم نیست که اینطور برخورد کنید.

احمدی نژاد که وقتش رو به پایان بود افزود: حالا شما درمورد فدرالیسم اقتصادی بگوئید. با این طرح جدید شما که کاری را نمی توان پیش برد!

وی ادامه داد: در بحث شکر، اجازه یافتند که بخاطر تحریم کالاهای اساسی را مانند شکر وارد کنند. در بحث شکر هم مواظب بودند که مشکل ایجاد نشود.

احمدی نژاد درباره استفاده از نخبگان در دولت گفت: شما سطح تخصص دولت را ببینید، همه دکترای تخصصی گرفتند؛ یعنی کنکور دادند، سرکلاس نشستند، مثل دکترهایی که مد شد و همه رفتند گرفتند نبود شما بروید ببینید که برای اولین بار اصناف در کنار وزیر اقتصاد بازار را کنترل می کنند.

احمدی نژاد ادامه داد: برای اولین بار قیمت ها را در عید کنترل کردند. شما چطور وزیر بهداشت ما، وزیر بازرگانی و وزیر راه را نخبه نمیدانید؟

وی ادامه داد: اینان یک حلقه مشورتی هم دارند. خودم هم هرهفته جلساتی دارم که حالا خبری و رسانه ای نمیشود. نمیشود که شما به یک عده خاص بگوئید نخبه، به دوستان تان بگوئید نخبه. این لغت هم مظلوم است که بالاخره باید راهکار پیدا کنیم
.

احمدی نژاد از رضایی پرسید: شما چگونه می خواهید تغییر افزایش قیمت ها را برای مردم متعادل نکنید؟ که رضایی گفت: بحث هزینه با قیمت فرق دارد، خودروهای بنجل و آب گرم کن ها و دیگر تولیداتی که دولت به مردم تحمیل می کنند را تغییر میدهم.

احمدی نژاد: با چه منابعی؟یعنی می خواهید منابع را بازسازی کنید؟

رضایی: بله، من میتوانم.

احمدی نژاد: خب انرژی ارزان هست، چرا این کار را بکنند؟

رضایی: چرا که با تامین امنیت سرمایه گذاری این کار می کنم، و می توانم. کاری که شما نکردید.

 احمدی نژاد: شما بگوئید چگونه؟

رضایی: دیگر مثل شما در کار بانکها دخالت نمی کنم.

احمدی نژاد: ما در بانک ها دخالت کردیم؟

رضایی: بله، شما شورای پول و اعتبار را منحل کردید.

احمدی نژاد: خیر، شما مطالعه کنید که شورای پول و اعتبار در کمیسیون اقتصادی مجلس در حضور نمایندگان ناظر مجلس حضور دارند. قبلا دولت ها از بانک مرکزی پول قرض می گرفتند، 92 درصد دخالت داشتند. ولی الان شما به این 8 درصد دخالت ما گیر دادید؟

احمدی نژاد در ادامه گفت: آقای رضایی! شما چند وقت پیش گفتید آمریکا یک ماه دیگر حمله می کند! بر چه اساسی گفتید؟آیا نخبگان گفتند؟ میدانید که آمریکا برای حمله 6ماه قبل خبر می کند، شما که سیاستمدار هستید بر چه اساسی گفتید؟بعدها گفتید که بخاطرافشاگری من حمله نکردند.

وی در آخرین فرصت خود گفت: من از مردم تشکر می کنم که در این جلسات ما را تحمل کنند،تهمت هایی را در غیبت من در جلسات دیگری را زدند که حالا بعدها پاسخ میدهم.

رضایی درباره بحث حمله آمریکا به احمدی نژاد گفت: له،خطر جنگ بود، با درایت و هوشیاری رهبری ما و نیروهای مسلح و روشنفکران بود که مشکل حل شد. خطر جنگ بسیار بسیار جدی بود، آقای بوش سه بار می خواستند به ایران حمله کنند که با اقدامات ما خنثی شد. نیروهای مسلح ما چندین مانور نشان دادند، رهبری به همه آماده باش دادند که صددرصد باید جنگ را در دست بگیریم. تحلیل گران دفاعی هم آقای بوش را در تنگنا قرار دادند، و ایشان گفتند که جوسازی است.

وی تاکید کرد: مشکل آقای احمدی نژاد این است که فکر می کنند که خیلی در همه عرصه ها میفهمند. این طور نیست، باید با نخبگان در تعامل بود این طور نیست که اگر نخبگان حرفی غیر از ما گفتند، برخورد نکنیم، برده ما که نیستند. آقای احمدی نژاد با هر مسئولی که میگفتند ما آماده جنگ میشدیم را برکنار می کرد.

رضایی با بیان اینکه با این مدیریت نمی شود کشور را اداره کرد گفت: در مورد نرخ بیکاری که گفتید، شما عددسازی کردید. مردم بدانند که متغیر بیکاری تغییر پیدا کرده و از 2روز کار در هفته به 2ساعت رسیده است. یعنی در دولت نهم فردی با 2 ساعت کار در هفته بیکار محسوب نمی شود.

وی تامید کرد: من نمی‌خوام بگم دروغ می‌گویید؛ اصلا این ادبیات رو قبول ندارم! اما مردم خودتان ببینید که الان چند بیکار در خانواده خود دارید.

رضایی در پایان تاکید کرد: در زمان جنگ هم به من انتقاد میکردند، اما نمیگفتم که شما احمقید و نمیفهمید.

 احمدی نژاد در این لحظه صحبت کرد و گفت: مردم بدانند که برای نرخ بیکاری در دولت قبل تصمیم گیری شد که رضایی در جواب به وی گفت: من معتقدم که عددسازی صورت میگیرد و اگر من رئیس جمهور شوم عددسازی را متوقف می کنم.نوشته شده توسط پویا م در سه شنبه 19 خرداد 1388 و ساعت 06:30 ب.ظ | داغ کن - کلوب دات کام | نظرات ()

 لینــک ســــازاضافه کردن لینک
احمدی نژاد عده زیادی را با خود راهی دادگاه می کند

ماجرای برکناری مدیر عامل بانک پارسیان چه بود؟

حامیان احمدی نژاد دچار تناقض شده اند

کدام پروژه جدید هسته ای در 4 سال گذشته کلید خورد؟

منشور فرهنگی هنری مهندس موسوی منتشر شد

بانک مرکزی، تورم را 23.6 درصد اعلام کرد

کمترین رشد تورم در دولت میرحسین بیشترین در دوره احمدی نژاد

نامه میرحسین موسوی به رهبر انقلاب + متن

گاف احمدی نژاد در مناظره با کروبی!

مناظره جناب آقای کروبی و احمدی نژاد

درایتی: احمدی‌نژاد برای کسب رای هنجارشکنی كرد

برداشت 100 میلیاردی از حساب ذخیره

سرمقاله جمهوری اسلامی: نشان دادن عکس همسر موسوی شرم آور بود

زن بزرگتر از شوهر عیبی دارد؟

صفایی‌فراهانی علیه احمدی نژاد شكایت كرد

زندگی نامه میر حسین موسوی

"بلاتکلیفی پرونده گم شدن 300 میلیارد تومانی شهرداری احمدی نژاد"

رد هرگونه عذرخواهی از سوی بلر در رابطه با ملوانان

پاسخ صریح دکتر معین : پدیده "دانشجویان ستاره‌دار" مختص دولت نهم است

انحرافات جنسی مشکل قرن بیست و یکم

خوشحالی مردم تهران از نتیجه مناظره + عکس

حاشیه‌های مناظره مهندس میرحسین موسوی و دکتر احمدی‌نژاد

پیروزی ادب و اخلاق؛ آقای رییس جمهور ثابت کردید نمی‌توانید...

پاسخ دکتر زهرا رهنورد به هتاکان و پرونده‌سازان

پانزده نکته در مورد مناظره میرحسین موسوی و محمود احمدی نژاد

زهرا رهنورد پاسخ بی اطلاعی رئیس جمهور را داد

احمدی نژاد آن 300 میلیارد شهرداری را چه کردید؟

گزارش مناظره محسن رضایی و مهدی کروبی

برنامه مستند کروبی و قطع برق در پنج استان

پورمحمدی: آرای منفی احمدی‌نژاد بیشتر است

آیت‌الله صانعی؛ با ذکر و معجزه نمی‌توان حکومت را اداره کرد

موسوی برنامه ها وتعهدات خود به زنان را اعلام کرد

ازدواج موفق

رمز موفقیت میلیونر های خود ساخته

قطع برق هنگام پخش فیلم موسوی

هنرمندان مشهوری که به میرحسین پیوستند

انتقاد شدید علیرضا افتخاری از احمدی‌نژاد

خانم ها بدانند : چیزهایی مهم که در باره آقایان نمیدانیم

پیش به سوی رابطه ی موفق

آیا علاقه جنسی گناه ذاتی دارد؟

تأخیر سنی ازدواج در میان جوانان

رابطه زناشویی تان را حفظ کنید

مردم تبریز در استقبال رئیس جمهور اینده شان چه ها که نکردن

استقبال سرد و شعار "فقط دروغ" درسفر احمدی‌نژاد به خرمشهر (+عکس)

اینا همه فامیلای احمدی نژادن ! ! ! ! !

جدیدترین مدل های ارایشی عروس با حجاب اسلامی

صیغه محرمیت

ازدواج در چه سنی مناسب است؟

زنی بعد از 45سال به آرایشگاه رفت!!

سیر تکامل تیپ در ایران

نسل مردان رو به انقراض است

اس ام اس های تبلیغاتی میر حسین موسوی

به جنسیت خود افتخار کنید

فواید خنده

بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
بازدید این ماه:
بازدید ماه قبل:
كل مطالب:
آخرین بازدید:
آخرین بروز رسانی:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه