تبلیغات
میرحسین موسوی
مترسک - سرمقاله جمهوری اسلامی: نشان دادن عکس همسر موسوی شرم آور بود
پیغام مدیر : ورود شما را خوش آمد می گوییم. امیدوارم از مطالب این وبلاگ کمال استفاده رو ببرید. این وبلاگ آماده تبادل لینک با تمام وبلاگها و سایتها می باشد. برای تبادل لینک وبلاگ ما را با نام مترسک لینک کنید سپس در قسمت نظرات ما را خبر کنید تا در عرض 12 ساعت لینک شما در وبلاگ ما قرار بگیرد.

متشكرم   

حالا به کی رای دادی؟ •


با ثبت ایمیل خود در خبرنامه زیر از به روز شدن وبلاگ آگاه شوید :


  نامه وزارت کشور برای رهبری
  راهپیمایی آرام حامیان موسوی در سراسر کشور
  یک تحدید جدید
  راهپیمایی آرام حامیان موسوی در سراسر کشور
  راهپیمایی آرام حامیان موسوی در سراسر کشور
  به صورت مسالمت آمیز و با رعایت اصل عدم برخورد، مخالفت‌های خود را نشان دهید
  بیانیه مهم مجمع روحانیون مبارز درباره نتایج اعلام شده انتخابات ریاست جمهوری
  آرامش را حفظ و از رفتار خشونت‌آمیز دوری کنید
  نامه ی مهندس میر حسین موسوی به شورای محترم نگهبان
  راهپیمایی آرام حامیان موسوی در سراسر کشور
  موسوی ساکت نشده درخانه زندانی شد
  قلم نیوز فیلتر شد
  قیامت بر پا شد
  قیامت بر پا شد
  چرا به آقای مهندس موسوی رای میدم
  13 توصیه به هواداران مهندس موسوی در روز رای‌ گیری
  وای بازم تقلب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اشپیگل: زهرا رهنورد زنی است که لرزه بر اندام احمدی نژاد میاندازد!!!!!!!!!!!!!!
  تصویر تقدیرنامه دولت نهم از رهنورد
  چرا دروغ؟
  ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی اطلاعیه مهمی را در رابطه با صیانت از آراء صادر كرد
  عواقب گناهان جنسی
  چطور رابطه‌ای را که در دوره ی نامزدی دارید به ازدواج ختم کنید؟!
  پاکی میرحسین، عصبانی شان کرده است
  احمدی نژاد عده زیادی را با خود راهی دادگاه می کند
  ماجرای برکناری مدیر عامل بانک پارسیان چه بود؟
  احمدی نژاد: دروغگو خائن است/رضایی: عددسازی را متوقف کنید
  حامیان احمدی نژاد دچار تناقض شده اند
  از ذهنیت شوهرتان هنگام مجادله مطلع شوید!؟
  فقط میر حسین موسوی (عکس شماره ده)

دعوتنامه کلوب | دعوتنامه پرشین گیگ | تبادل لینک با وب ما

(تبادل لینک با تمام وبلاگها و وبسایتها)

سرمقاله جمهوری اسلامی:

نشان دادن عکس همسر موسوی شرم آور بود

شرم آورترین بخش باصطلاح مناظره نشان دادن برگه ای باعكس همسر آقای موسوی و توسل به فضاسازی های تبلیغاتی توسط آقای احمدی نژاد بود . این یك روش كاملا ضداخلاقی است كه افرادی كه قصد دارند بالاترین مسئولیت اجرائی یك كشور 70 میلیونی را به عهده بگیرند.

بازتاب رسانه ای مناظره آقایان احمدی نژاد و موسوی در رسانه های مکتوب ایرانی منتشر شد.

جمهوری اسلامی در واکنش به این مناظره با تیتر "نظام مظلوم" نوشت:

مناظره تلویزیونی آقایان میرحسین موسوی و محمود احمدی نژاد دو نامزد ریاست جمهوری كه در شب رحلت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه انجام شد به جای آنكه مناظره باشد تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی و اركان آن بود. هرچند عده ای با برنامه از قبل تنظیم شده در تهران و بعضی شهرها تلاش كردند بلافاصله بعد از پایان مناظره با تجمعات و سردادن شعارهائی به نفع آقای احمدی نژاد وی را برنده این مناظره اعلام كنند ولی واقعیت اینست كه این مناظره هیچ برنده ای نداشت و در عین حال آن شب وفاداران به نظام جمهوری اسلامی با قلب هائی مالامال از خون تا صبح به خاطر غربت این نظام مظلوم آرام و قرار نداشتند.

توجه به اجمالی از كالبد شكافی این مناظره می تواند دلایل مظلومیت نظام جمهوری اسلامی را بنمایاند.

1 ـ مناظره چارچوب هائی دارد كه مهمترین آن ها بیان نقطه نظرات و برنامه های طرفین مناظره است . در این برنامه تلویزیونی هیچ خبری از برنامه ها و نقطه نظرها نبود و جای آن را بدگوئی گرفته بود.
2 ـ شروع مناظره با تهاجم و تهمت از طرف آقای احمدی نژاد بود و این روند تا پایان ادامه یافت درحالی كه طبق مقررات اعلام شده توسط تلویزیون این اقدام خلاف اصول مورد نظر بود و متاسفانه مجری تلویزیون فقط تماشاچی بود و هیچ اقدامی برای متوقف ساختن این روند خلاف بعمل نیاورد. ملاحظه این وضعیت سئوال برانگیز می تواند افكار عمومی را در برابر این سئوال قرار دهد كه آیا در این زمینه یك هماهنگی میان تلویزیون و آقای احمدی نژاد وجود نداشت.3 ـ آقای احمدی نژاد به جای آنكه خود آقای موسوی را نقد كند به سراغ دو رئیس جمهور قبل از خود رفت و سه دولت گذشته (دولت های آقایان موسوی هاشمی رفسنجانی و خاتمی ) را متهم به فاصله گرفتن از اصول و آرمان های انقلاب كرد. وی آقای موسوی را بازخواست كرد كه چرا به فكر رقابت با كسی افتاده است كه دولت او تلاش می كند این فاصله را از بین ببرد و انقلاب و نظام را به مسیر اصلی برگرداند!

با قطع نظر از صحت و سقم این ادعا اصولا چنین اعتراضی فی نفسه به معنای اینست كه هیچكس حق ندارد در برابر آقای احمدی نژاد به صحنه بیاید و همه باید تماشاچی باشند تا وی بار دیگر رئیس جمهور شود. این یعنی نفی انتخابات و نفی حضور مردم در صحنه هائی كه طبق قانون اساسی حضور در آن صحنه ها حق آنهاست .

4 ـ همین اعتراض را آقای احمدی نژاد به دو نامزد دیگر ریاست جمهوری یعنی آقایان كروبی و رضائی نیز داشت و این دو را باضافه آقای موسوی متهم كرد كه شما سه نفر علیه من متحد شده اید. این نیز به معنای نفی فلسفه انتخابات است و این نكته را القا می كند كه هیچكس حق ندارد وارد صحنه رقابت با آقای احمدی نژاد شود!

5 ـ آقای موسوی در برابر این تهاجمات و اتهامات متحد شده بود كه به كدام یك از آنها پاسخ بدهد و چون انسان محجوب و محترمی است اصولا از مناظره چنین تصویری در ذهن نداشت . به همین دلیل او نه توانست برنامه های خود را تشریح كند و نه توانست به اتهامات پاسخ بدهد.

6 ـ از كسی كه بر مسند ریاست جمهوری كشور تكیه زده انتظار این نیست كه همه دستاوردهای دولت های گذشته كه غیر از 4 سال دولت وی تقریبا شامل همه عمر نظام جمهوری اسلامی میشود را منفی جلوه دهد. این كاری است كه رادیوهای خارجی و گروهك های ضد انقلاب و منافقین انجام می دهند كما اینكه بعد از این مناظره همین رادیوهاو گروهك ها به این اظهارات استشهاد نموده و از اینكه ادعاهای آنها توسط بالاترین مقام اجرائی كشور مورد تایید قرار گرفته ابراز خرسندی كرده اند.

7 ـ زشت تر اینكه نفی دستاوردهای جمهوری اسلامی در دو دهه و نیم قبل از این دولت به معنای نفی تلاش ها و زحمات همه مسئولان این نظام و دولت ها غیر از بنی صدر است . آنهمه زحمت و فداكاری مدیران در دوران دفاع مقدس آنهمه تلاش و خدمت برای تامین زیرساخت های كشور و آنهمه مقاومت در برابر تحریم های سیاسی و اقتصادی را نادیده گرفتن و همه را به انحراف از اصول و آرمان ها متهم كردن علاوه بر اینكه خلاف واقع است تایید دشمنان قسم خورده این نظام و مایوس كردن ملت نیز هست .

8 ـ از این زشت تر سواستفاده از تلویزیون برای متهم ساختن افرادی كه حضور ندارند به غارت بیت المال و سایر اموری است كه واقعیت ندارد. این اتهامات درصورتی كه در دادگاه صالحه اثبات شده باشند دستگاه قضائی صلاحیت اعلام آنها را دارد و اگر اثبات نشده باشند كسی كه در منظر عام آنهم از طریق تلویزیون و در مناظره ای كه ده ها میلیون بیننده دارد اقدام به اعلام آن می نماید باید تحت تعقیب قضائی قرار گیرد. كما اینكه مسئولان تلویزیون نیز در این زمینه مسئولیت دارند و حق ندارند اجازه بدهند كسی در هر مقام كه باشد با سواستفاده از این امكان عمومی به افراد تهمت وارد كند.

9 ـ آنچه آقای احمدی نژاد در این باصطلاح مناظره گفت عوارض خطرناك تری دارد كه از اتهام وارد كردن به افراد فراتر می رود و دامن گیر بزرگان می شود. آقای هاشمی رفسنجانی علاوه بر اینكه از استوانه های نظام جمهوری اسلامی و رئیس مجلس خبرگان است با حكم رهبر معظم انقلاب ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را نیز برعهده دارد. مفهوم اتهامات آقای احمدی نژاد به آقای هاشمی رفسنجانی اینست كه رهبری شخصی را با این ویژگی های منفی به ریاست مجمعی منصوب كرده اند كه بالاترین نهاد در نظام قانون گذاری كشور و بازوی مشورتی رهبری است . اتهام به آقای ناطق نوری كه رئیس بازرسی دفتر رهبری است نیز این سئوال را به اذهان می آورد كه فردی با این ویژگی های منفی چگونه می تواند مورد اعتماد رهبری باشد اتهام به فرزندان این بزرگان نیز علاوه بر آنكه بدون سند و برخلاف قانون و اخلاق است خلاف واقع نیز هست و همین عوارض را نیز دارد. اینها همان مطالبی است كه پالیزدار گفته و حالا منبع آن مشخص شده است .

10 ـ این اتهام كه آقای هاشمی رفسنجانی به رئیس یكی از كشورهای خلیج فارس گفته است تا 6 ماه دیگر این دولت ساقط می شود یك دروغ است . دلسوزتر از آقای هاشمی رفسنجانی برای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی چه كسی است كسی كه به امام پیشنهاد می كند مرا قربانی جنگ كنید تا خود شما به خاطر پذیرفتن قطعنامه مصون بمانید چگونه می تواند علیه كشور خود با بیگانگان اینگونه سخن بگوید محور بودن آقای هاشمی رفسنجانی در نامزدی آقای میرحسین موسوی نیز یك دروغ آشكار است . اینكه ایشان از یك نامزد حمایت كند طبق قانون مجاز است ولی اگر چنین حمایتی وجود داشته باشد به معنای محور بودن نیست . اینكه رئیس جمهور چنین نسبت های دروغی به انسان های بزرگ و خدمتگزاری می دهد برخلاف سوگندی است كه برای حفظ حرمت مردم كشور در منصب ریاست جمهوری یاد كرده است . تكلیف مردم شورای نگهبان و دستگاه قضائی با چنین فردی چیست این نكته نیز كاملا روشن است كه هیچكس نمی تواند با جسارت به بزرگان خود را بزرگ جلوه دهد. قضاوت مردم عكس این است .

11 ـ شرم آورترین بخش باصطلاح مناظره نشان دادن برگه ای باعكس همسر آقای موسوی و توسل به فضاسازی های تبلیغاتی توسط آقای احمدی نژاد بود . این یك روش كاملا ضداخلاقی است كه افرادی كه قصد دارند بالاترین مسئولیت اجرائی یك كشور 70 میلیونی را به عهده بگیرند برای جلب آرا مردم به مسائل خانوادگی همدیگر متوسل شوند. جای تاسف شدید است كه ما اینهمه دچار سقوط اخلاقی آنهم در بالاترین سطح مسئولیتی كشور شده ایم .

12 ـ سواستفاده تبلیغاتی حتی به مراسم سالگرد ارتحال امام هم كشیده شد و روز 14 خرداد صحنه حضور مردمی كه برای ادای احترام به امام خمینی به حرم مطهر آمده بودند به ستاد تبلیغات آقای احمدی نژاد تبدیل شد! این نشانه ضعف مدیریت حرم است كه نشان داد نمی تواند حتی یك مراسم را كه فقط یك روز در سال برگزار می شود بگونه ای اداره كند كه مورد سواستفاده این و آن قرار نگیرد.
13 ـ حضرات علما و مراجع باید به این سئوال پاسخ بدهند كه حكم شرعی آنچه در باصطلاح مناظره شب 14 خرداد از تلویزیون پخش شد چیست آیا هر كس مجاز است در برابر ده ها میلیون مردم به دروغ و تهمت و افترا متوسل شود آیا سكوت در برابر این اظهارات جایز است آیا در آینده بزرگان دیگر از این قبیل تعرضات مصون خواهند بود !

14 ـ دستگاه قضائی در برابر این تخلفات آیا احساس وظیفه قانونی نمی كند آنچه در این باصطلاح مناظره گفته شد اگر درست باشد تحت عنوان اشاعه فحشا و اگر درست نباشد تحت عناوینی از قبیل دروغ و تهمت و افترا قابل تعقیب قانونی است . آیا مسئولان قضائی ما شجاعت انجام وظیفه را دارند.

15 ـ اگر برای باصطلاح مناظره شب رحلت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه 40 میلیون بیننده در نظر بگیریم با توجه به زمان یكساعت و نیمه این برنامه باید بپذیریم كه متاسفانه 60 میلیون ساعت وقت مردم ایران با دیدن و شنیدن بداخلاقی و بدآموزی تلف شد. شب رحلت بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی آیا شب اتلاف وقت مردم با نفی دستاوردهای این نظام پرافتخار بود !

16 ـ این ادعای آقای احمدی نژاد كه تخریب ها از استقرار این دولت شروع شده كاملا بی پایه است . آغازگر تخریب علیه دولت های گذشته خود آقای احمدی نژاد بود كه در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری سال 1384 همه دستاوردهای 16 سال قبل از آن را نفی كرد و در طول 4 سال گذشته نیز با استفاده از همه امكانات دولتی هر كس را كه كوچكترین انتقاد و ایرادی داشت تخریب كرد . اكنون نیز روشی در پیش گرفته است كه هر كس حتی طبق قانون وارد صحنه انتخابات شود گرفتار انواع اتهامات می گردد. این وضعیت قابل استمرار نیست و كشور را در جهتی به پیش می برد كه نتیجه آن نفی جمهوریت و اسلامیت نظام خواهد بود و از نظام جمهوری اسلامی چیزی غیر از پوسته و ظاهر باقی نخواهد ماند. در برابر این خطر همه مسئولیت دارند و برای رفع مظلومیت از نظام همه باید به مسئولیت خود عمل نمایند.


نوشته شده توسط پویا م در شنبه 16 خرداد 1388 و ساعت 09:00 ب.ظ | داغ کن - کلوب دات کام | نظرات ()

 لینــک ســــازاضافه کردن لینک
احمدی نژاد عده زیادی را با خود راهی دادگاه می کند

ماجرای برکناری مدیر عامل بانک پارسیان چه بود؟

حامیان احمدی نژاد دچار تناقض شده اند

کدام پروژه جدید هسته ای در 4 سال گذشته کلید خورد؟

منشور فرهنگی هنری مهندس موسوی منتشر شد

بانک مرکزی، تورم را 23.6 درصد اعلام کرد

کمترین رشد تورم در دولت میرحسین بیشترین در دوره احمدی نژاد

نامه میرحسین موسوی به رهبر انقلاب + متن

گاف احمدی نژاد در مناظره با کروبی!

مناظره جناب آقای کروبی و احمدی نژاد

درایتی: احمدی‌نژاد برای کسب رای هنجارشکنی كرد

برداشت 100 میلیاردی از حساب ذخیره

سرمقاله جمهوری اسلامی: نشان دادن عکس همسر موسوی شرم آور بود

زن بزرگتر از شوهر عیبی دارد؟

صفایی‌فراهانی علیه احمدی نژاد شكایت كرد

زندگی نامه میر حسین موسوی

"بلاتکلیفی پرونده گم شدن 300 میلیارد تومانی شهرداری احمدی نژاد"

رد هرگونه عذرخواهی از سوی بلر در رابطه با ملوانان

پاسخ صریح دکتر معین : پدیده "دانشجویان ستاره‌دار" مختص دولت نهم است

انحرافات جنسی مشکل قرن بیست و یکم

خوشحالی مردم تهران از نتیجه مناظره + عکس

حاشیه‌های مناظره مهندس میرحسین موسوی و دکتر احمدی‌نژاد

پیروزی ادب و اخلاق؛ آقای رییس جمهور ثابت کردید نمی‌توانید...

پاسخ دکتر زهرا رهنورد به هتاکان و پرونده‌سازان

پانزده نکته در مورد مناظره میرحسین موسوی و محمود احمدی نژاد

زهرا رهنورد پاسخ بی اطلاعی رئیس جمهور را داد

احمدی نژاد آن 300 میلیارد شهرداری را چه کردید؟

گزارش مناظره محسن رضایی و مهدی کروبی

برنامه مستند کروبی و قطع برق در پنج استان

پورمحمدی: آرای منفی احمدی‌نژاد بیشتر است

آیت‌الله صانعی؛ با ذکر و معجزه نمی‌توان حکومت را اداره کرد

موسوی برنامه ها وتعهدات خود به زنان را اعلام کرد

ازدواج موفق

رمز موفقیت میلیونر های خود ساخته

قطع برق هنگام پخش فیلم موسوی

هنرمندان مشهوری که به میرحسین پیوستند

انتقاد شدید علیرضا افتخاری از احمدی‌نژاد

خانم ها بدانند : چیزهایی مهم که در باره آقایان نمیدانیم

پیش به سوی رابطه ی موفق

آیا علاقه جنسی گناه ذاتی دارد؟

تأخیر سنی ازدواج در میان جوانان

رابطه زناشویی تان را حفظ کنید

مردم تبریز در استقبال رئیس جمهور اینده شان چه ها که نکردن

استقبال سرد و شعار "فقط دروغ" درسفر احمدی‌نژاد به خرمشهر (+عکس)

اینا همه فامیلای احمدی نژادن ! ! ! ! !

جدیدترین مدل های ارایشی عروس با حجاب اسلامی

صیغه محرمیت

ازدواج در چه سنی مناسب است؟

زنی بعد از 45سال به آرایشگاه رفت!!

سیر تکامل تیپ در ایران

نسل مردان رو به انقراض است

اس ام اس های تبلیغاتی میر حسین موسوی

به جنسیت خود افتخار کنید

فواید خنده

بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
بازدید این ماه:
بازدید ماه قبل:
كل مطالب:
آخرین بازدید:
آخرین بروز رسانی:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه