تبلیغات
میرحسین موسوی
مترسک - آدرس غلط
پیغام مدیر : ورود شما را خوش آمد می گوییم. امیدوارم از مطالب این وبلاگ کمال استفاده رو ببرید. این وبلاگ آماده تبادل لینک با تمام وبلاگها و سایتها می باشد. برای تبادل لینک وبلاگ ما را با نام مترسک لینک کنید سپس در قسمت نظرات ما را خبر کنید تا در عرض 12 ساعت لینک شما در وبلاگ ما قرار بگیرد.

متشكرم   

حالا به کی رای دادی؟ •


با ثبت ایمیل خود در خبرنامه زیر از به روز شدن وبلاگ آگاه شوید :


  نامه وزارت کشور برای رهبری
  راهپیمایی آرام حامیان موسوی در سراسر کشور
  یک تحدید جدید
  راهپیمایی آرام حامیان موسوی در سراسر کشور
  راهپیمایی آرام حامیان موسوی در سراسر کشور
  به صورت مسالمت آمیز و با رعایت اصل عدم برخورد، مخالفت‌های خود را نشان دهید
  بیانیه مهم مجمع روحانیون مبارز درباره نتایج اعلام شده انتخابات ریاست جمهوری
  آرامش را حفظ و از رفتار خشونت‌آمیز دوری کنید
  نامه ی مهندس میر حسین موسوی به شورای محترم نگهبان
  راهپیمایی آرام حامیان موسوی در سراسر کشور
  موسوی ساکت نشده درخانه زندانی شد
  قلم نیوز فیلتر شد
  قیامت بر پا شد
  قیامت بر پا شد
  چرا به آقای مهندس موسوی رای میدم
  13 توصیه به هواداران مهندس موسوی در روز رای‌ گیری
  وای بازم تقلب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اشپیگل: زهرا رهنورد زنی است که لرزه بر اندام احمدی نژاد میاندازد!!!!!!!!!!!!!!
  تصویر تقدیرنامه دولت نهم از رهنورد
  چرا دروغ؟
  ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی اطلاعیه مهمی را در رابطه با صیانت از آراء صادر كرد
  عواقب گناهان جنسی
  چطور رابطه‌ای را که در دوره ی نامزدی دارید به ازدواج ختم کنید؟!
  پاکی میرحسین، عصبانی شان کرده است
  احمدی نژاد عده زیادی را با خود راهی دادگاه می کند
  ماجرای برکناری مدیر عامل بانک پارسیان چه بود؟
  احمدی نژاد: دروغگو خائن است/رضایی: عددسازی را متوقف کنید
  حامیان احمدی نژاد دچار تناقض شده اند
  از ذهنیت شوهرتان هنگام مجادله مطلع شوید!؟
  فقط میر حسین موسوی (عکس شماره ده)

دعوتنامه کلوب | دعوتنامه پرشین گیگ | تبادل لینک با وب ما

(تبادل لینک با تمام وبلاگها و وبسایتها)

آدرس غلط

آنها چهار سال بسیاری از حقایق را نه تنها از مردم که از خود نیز پنهان کردند و بی خبر از لایه های زیرین باقی ماندند. از این روست که اینک تنها با یکی دو ساعت گفت و گوی مستقیم منتقدان با مردم، موج اجتماعی برخاسته و آنان را دچار آشفتگی و هراس کرده است.بسمه تعالی
قلم نیوز، یک شنبه 10/03/88
با شکل گیری موج اجتماعی در حمایت از مهندس موسوی مبالغ دریافتی کمک های مردمی به ستاد افزایش پیدا کرده است. این روزها بهزادیان حال و روز بهتری دارد.
خبر رسید که دکتر مهدوی معاون پشتیبانی ستاد دچار ناراحتی قلبی شده و پس از انتقال به سی سی یو همینک در استراحت به سر می برد. فشار وارده بر پشتیبانی در این روزها برای همگان قابل درک است.
چند روز پیش آقای حسین فریدون -برادر حسن روحانی- را در ستاد دیدم. او به سفر تبریز هم آمده بود. از او پرسیدم آقای حسن روحانی چه زمانی حمایت خود را از مهندس موسوی اعلام خواهد کرد؟ پاسخ داد ملاحظاتی در بین است. احتمالا روزهای آخر.
در زمان حضور در صدا و سیما متوجه شدم که بدنه صدا و سیما و حتی بخش قابل توجهی از مدیران آن از حامیان مهندس موسوی هستند. بسیاری از آنان تمایل دارند که پیشنهاداتی برای حضور تلویزیونی مهندس ارائه دهند. امروز یکی از آنان از من می خواست تا انگشتر مهندس را برایش هدیه ببرم.
امروز برای نخستین بار شورای بازبینی در صدا و سیما برای تدوین فیلمهای انتخاباتی محدودیت زمانی قائل شده بود که ما آن را نپذیرفتیم.
امروز بعد از ظهر تدوین فیلم گفت و گوی مهندس با کارشناسان به پایان رسید. این برنامه مضمونی مورد پسند هم برای نخبگان و هم برای عامه ی  مردم دارد. سه شنبه موعد پخش این گفت و گو از شبکه ی چهار سیما است.
فیلم دوم مهندس موسوی را به احتمال زیاد آقای درویش خواهد ساخت. فرازهایی از آن به سخنان اقای خاتمی و خانم رهنورد اختصاص خواهد داشت. آقای محمد بهشتی مسئول کمیته ی تلویزیون ستاد تهیه کننده ی این فیلم هستند.
آقای زنگنه می گفت که حجم انبوهی مطلب و پیامک منتشر شده که مدعی شده است  ستاد مهندس در صدد تعویق زمان مناظره است و پیشنهاد می داد که پاسخی داده شود. عرض کردم آنها هر چه می خواهند بگویند. روز مناظره همه چیز آشکار خواهد شد. همین جا به همه ی عزیزان عرض می کنم همچون سخنرانی روز نخست مهندس و فیلم که از قبل نتیجه اش به درستی پیشبینی می شد، نتیجه ی مناظره ی آینده نیز بی اغراق به نفع مهندس موسوی است. آنها اگر بتوانند باید تلاش کنند که شکست را تخفیف دهند و اقدامات این روزها در همین جهت است. تا چهارشنبه صبور باشید دلیل آن به خوبی آشکار خواهد شد.
تماس های مکرری از سوی مسوولین ستاد و دوستان صورت گرفت که خواهان پاسخ به تخریب ها بودند. از روز نخست دو دیدگاه در ستاد مطرح بوده یکی پاسخ و دیگری سکوت. که تاکنون سکوت پیشه شده است. دلایل این سکوت در آینده قابل توضیح خواهد بود.
امروز سایت عصر ایران که از سایت های پرخواننده هم هست اقدام به انتشار لیستی از کابینه ی احتمالی مهندس موسوی کرده بود. همین سوژه چند روز پیش تیتر روزنامه ی خبر بود. چه بسا که در روزهای آینده این موضوع از سوی سایر رسانه ها تکرار شود. به لحاظ رسانه ای این گونه سوژه ها جذاب و مورد توجه مخاطب است، اما در صورتی که عاری از حقیقت باشد به اعتماد مخاطب لطمه زده و موجب بی اعتباری رسانه خواهد شد. گمانه زنی باید رگه هایی از حقیقت داشته و دور از ذهن نباشد به ویژه در شرایط چند روز مانده به انتخابات که موجب تشویش اذهان و دادن آدرس غلط به مردم می شود. اگر می خواهید حقیقت را بدانید تا آنجا که من می دانم تا کنون هیچ فردی از سوی مهندس برای احراز هیچ مسئولیتی معین نشده است. مهندس معیارهایی دارد که بر مبنای آن تعیین افراد در آینده چندان دشوار نیست. آنچنان که از سخنان ایشان بر می آید شایسته سالاری مبنای اصلی است ولو آنکه به مهندس رای نداده باشند.
اقدام کیهان در انتشار نظرسنجی های عجیب و غریب در حمایت از آقای احمدی نژاد به رغم روشن بودن خواست اجتماعی به نفع مهندس و ریزش شدید و بالای بیست درصدی آراء آقای احمدی نژاد در دو هفته ی اخیر، به شدت قابل تامل است. اکثر نهادهای تحقیقاتی با روند فعلی احتمال دو مرحله ای شدن انتخابات را اندک دانسته و پیروزی مهندی موسوی در مرحله ی اول را جدی می دانند. راستی هدف کیهان چیست؟
فضای تخریب روز به روز شدت می گیرد. بیشتر پیامک ها تخریبی است. دروغ سکه ی رایج شده است. هر روز نشریات فراوانی به دست می رسد که همه ی گذشته ی انقلاب  را هدف قرار داده است. به زبان نمی آورند، اما عملا  دوران دفاع مقدس و مدیرانش  را چنان زیر سئوال می برند که گویا رهبر کبیر تا پایان عمر از دولت و نخست وزیری نالایق و ناتوان حمایت می کرده است.  البته از کسانی که اندک سهمی در آن دوران شرف و حماسه نداشته اند انتظاری جز این نیز نمی رود. آنها سخت اشتباه می کنند و نتیجه ی معکوس می گیرند. سخنان آقای احمدی نژاد از شبکه ی شش هم به زعم نگارنده از جمله ی این اشتباهات بود.

جریان رقیب که از مضامین فیلم نخست موسوی به شدت عصبانی است و ترفند های خود را در ایراد اتهام به کمپین موسوی بر باد رفته می بینند، بلافاصله پس از پخش این فیلم تلاش فراوانی را برای تحت الشعاع قرار دادن آن آغاز کردند. در حالی که فیلم سر تا پا مستند و برداشتی واقعی از رخدادها بود، فیلم ضعیف، بازی هنرپیشه ی شمالی، سوئ استفاده از علما و ده ها اما و اگر دیگر از جمله اقدامات تخریبی در جهت خنثی کردن تاثیر عمیق و وسیع این فیلم هوشمندانه و مسوولانه بود. صدا و سیما نیز به یاری تخریبگران شتافت و طبق عادت با طراحی سوال و پاسخ دروغین تلاش کرد وانمود نماید مراجع عظام از پخش فیلم دیدار خود با مهندس موسوی ناراحت بوده اند. همانطور که قبلا هم عرض کردم آنها از مواضع دینی، ملی، انقلابی، مردمی و صادقانه ی مهندس موسوی و حامیانش به شدت عصبانی اند و از این که نتوانسته اند بهانه ای برای تخریب پیدا کنند سرخورده و خشمگین شده اند. آنها چهار سال بسیاری از حقایق را نه تنها از مردم که از خود نیز پنهان کردند و بی خبر از لایه های زیرین باقی ماندند. از این روست که اینک تنها با یکی دو ساعت گفت و گوی مستقیم منتقدان با مردم، موج اجتماعی برخاسته و آنان را دچار آشفتگی  و هراس کرده است.
یکی از اقداماتی که این روزها هوشیاری حامیان شریف مهندس را می طلبد اقدام تخریب گران در اجرای نمایش های خیابانی است. در این روش افرادی که از پیش آموزش دیده و استخدام شده اند در قالب کسانی که ظاهرا طرفدار مهندس هستند رفتار و کرداری از خود بروز می دهند که موجب وهن مهندس و نگرانی مردم شود. به طور مثال با ظاهری غیر معقول شالی سبز می پوشند یا در اتوبوس، مترو یا خیابان  مزاحم مردم می شوند. صف ها را به هم زده، خیابان را بند آورده و خشونت می ورزند.  پریروز خبر دادند که دو دختر در حالی که چادری سبز اما بسیار نامناسب بر سر داشته اند با آرایشی غلیظ در بازار تهران ساعت ها رفت و آمد کرده اند تا بازاریان مذهبی را به مهندس بدبین سازند یا دیروز مطلع شدم که در شهرک غرب چند جوان که در ظاهر حالتی متعادل نداشته اند به اسم حامیان موسوی مزاحم مردم شده اند. این اقدامات هم چون کارناوال عاشورا با هدفی شوم صورت می پذیرد و حساب آن از مردم و دختران و پسران شریف که در موسم انتخابات با هدف مشارکت در جشنواره ی بزرگ جمهوریت نظام به عرصه می آیند جداست.  این جوانان که فرصت های اندکی برای مشارکت سیاسی دارند، حق دارند تا عرض اندام سیاسی کنند. همچون عاشورا و تاسوعا که فرصت مشارکت مذهبی برای همه است.  هیچ کس نمی تواند مردم را  به رغم تنوع ظاهریشان  از مشارکت در صحنه ی عظیم عاشورا و تاسوعا منع کند. افتخار ما آن است که بیست و دو بهمن فرصت گرد همایی عموم مردم شریف با تنوع عقاید و پوشش است. انتخابات نیز از همین دست است.  لذا هرگز از مردمی که از ما حمایت می کنند، از جنوب گرفته تا شمال اعلام برائت نمی کنیم و خاک پایشان را توتیای چشم می سازیم. در همین حال حامیان شریف را نسبت به رفتارهای مشکوک عده ای مغرض هشدار می دهیم.
موج اجتماعی مهندس موسوی کم کم تبدیل به یک خیزش بزرگ می شود. تا انتخابات راهی طولانی در پیش است. برای پیروزی ضرورت دارد که با اتکال به خدا مغرور نشویم، اشتباه نکنیم، شکیبایی پیشه کنیم وعصبانی نشویم. این رمز پیروزی است. رقیب چیزی برای عرضه ندارد جز چشم امید به اشتباهات و غفلت ما.


نوشته شده توسط پویا م در شنبه 16 خرداد 1388 و ساعت 06:00 ب.ظ | داغ کن - کلوب دات کام | نظرات ()

 لینــک ســــازاضافه کردن لینک
احمدی نژاد عده زیادی را با خود راهی دادگاه می کند

ماجرای برکناری مدیر عامل بانک پارسیان چه بود؟

حامیان احمدی نژاد دچار تناقض شده اند

کدام پروژه جدید هسته ای در 4 سال گذشته کلید خورد؟

منشور فرهنگی هنری مهندس موسوی منتشر شد

بانک مرکزی، تورم را 23.6 درصد اعلام کرد

کمترین رشد تورم در دولت میرحسین بیشترین در دوره احمدی نژاد

نامه میرحسین موسوی به رهبر انقلاب + متن

گاف احمدی نژاد در مناظره با کروبی!

مناظره جناب آقای کروبی و احمدی نژاد

درایتی: احمدی‌نژاد برای کسب رای هنجارشکنی كرد

برداشت 100 میلیاردی از حساب ذخیره

سرمقاله جمهوری اسلامی: نشان دادن عکس همسر موسوی شرم آور بود

زن بزرگتر از شوهر عیبی دارد؟

صفایی‌فراهانی علیه احمدی نژاد شكایت كرد

زندگی نامه میر حسین موسوی

"بلاتکلیفی پرونده گم شدن 300 میلیارد تومانی شهرداری احمدی نژاد"

رد هرگونه عذرخواهی از سوی بلر در رابطه با ملوانان

پاسخ صریح دکتر معین : پدیده "دانشجویان ستاره‌دار" مختص دولت نهم است

انحرافات جنسی مشکل قرن بیست و یکم

خوشحالی مردم تهران از نتیجه مناظره + عکس

حاشیه‌های مناظره مهندس میرحسین موسوی و دکتر احمدی‌نژاد

پیروزی ادب و اخلاق؛ آقای رییس جمهور ثابت کردید نمی‌توانید...

پاسخ دکتر زهرا رهنورد به هتاکان و پرونده‌سازان

پانزده نکته در مورد مناظره میرحسین موسوی و محمود احمدی نژاد

زهرا رهنورد پاسخ بی اطلاعی رئیس جمهور را داد

احمدی نژاد آن 300 میلیارد شهرداری را چه کردید؟

گزارش مناظره محسن رضایی و مهدی کروبی

برنامه مستند کروبی و قطع برق در پنج استان

پورمحمدی: آرای منفی احمدی‌نژاد بیشتر است

آیت‌الله صانعی؛ با ذکر و معجزه نمی‌توان حکومت را اداره کرد

موسوی برنامه ها وتعهدات خود به زنان را اعلام کرد

ازدواج موفق

رمز موفقیت میلیونر های خود ساخته

قطع برق هنگام پخش فیلم موسوی

هنرمندان مشهوری که به میرحسین پیوستند

انتقاد شدید علیرضا افتخاری از احمدی‌نژاد

خانم ها بدانند : چیزهایی مهم که در باره آقایان نمیدانیم

پیش به سوی رابطه ی موفق

آیا علاقه جنسی گناه ذاتی دارد؟

تأخیر سنی ازدواج در میان جوانان

رابطه زناشویی تان را حفظ کنید

مردم تبریز در استقبال رئیس جمهور اینده شان چه ها که نکردن

استقبال سرد و شعار "فقط دروغ" درسفر احمدی‌نژاد به خرمشهر (+عکس)

اینا همه فامیلای احمدی نژادن ! ! ! ! !

جدیدترین مدل های ارایشی عروس با حجاب اسلامی

صیغه محرمیت

ازدواج در چه سنی مناسب است؟

زنی بعد از 45سال به آرایشگاه رفت!!

سیر تکامل تیپ در ایران

نسل مردان رو به انقراض است

اس ام اس های تبلیغاتی میر حسین موسوی

به جنسیت خود افتخار کنید

فواید خنده

بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
بازدید این ماه:
بازدید ماه قبل:
كل مطالب:
آخرین بازدید:
آخرین بروز رسانی:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه