تبلیغات
میرحسین موسوی
مترسک - هاشمی رفسنجانی در مراسم سالگرد شب رحلت امام (ره)
پیغام مدیر : ورود شما را خوش آمد می گوییم. امیدوارم از مطالب این وبلاگ کمال استفاده رو ببرید. این وبلاگ آماده تبادل لینک با تمام وبلاگها و سایتها می باشد. برای تبادل لینک وبلاگ ما را با نام مترسک لینک کنید سپس در قسمت نظرات ما را خبر کنید تا در عرض 12 ساعت لینک شما در وبلاگ ما قرار بگیرد.

متشكرم   

حالا به کی رای دادی؟ •


با ثبت ایمیل خود در خبرنامه زیر از به روز شدن وبلاگ آگاه شوید :


  نامه وزارت کشور برای رهبری
  راهپیمایی آرام حامیان موسوی در سراسر کشور
  یک تحدید جدید
  راهپیمایی آرام حامیان موسوی در سراسر کشور
  راهپیمایی آرام حامیان موسوی در سراسر کشور
  به صورت مسالمت آمیز و با رعایت اصل عدم برخورد، مخالفت‌های خود را نشان دهید
  بیانیه مهم مجمع روحانیون مبارز درباره نتایج اعلام شده انتخابات ریاست جمهوری
  آرامش را حفظ و از رفتار خشونت‌آمیز دوری کنید
  نامه ی مهندس میر حسین موسوی به شورای محترم نگهبان
  راهپیمایی آرام حامیان موسوی در سراسر کشور
  موسوی ساکت نشده درخانه زندانی شد
  قلم نیوز فیلتر شد
  قیامت بر پا شد
  قیامت بر پا شد
  چرا به آقای مهندس موسوی رای میدم
  13 توصیه به هواداران مهندس موسوی در روز رای‌ گیری
  وای بازم تقلب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اشپیگل: زهرا رهنورد زنی است که لرزه بر اندام احمدی نژاد میاندازد!!!!!!!!!!!!!!
  تصویر تقدیرنامه دولت نهم از رهنورد
  چرا دروغ؟
  ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی اطلاعیه مهمی را در رابطه با صیانت از آراء صادر كرد
  عواقب گناهان جنسی
  چطور رابطه‌ای را که در دوره ی نامزدی دارید به ازدواج ختم کنید؟!
  پاکی میرحسین، عصبانی شان کرده است
  احمدی نژاد عده زیادی را با خود راهی دادگاه می کند
  ماجرای برکناری مدیر عامل بانک پارسیان چه بود؟
  احمدی نژاد: دروغگو خائن است/رضایی: عددسازی را متوقف کنید
  حامیان احمدی نژاد دچار تناقض شده اند
  از ذهنیت شوهرتان هنگام مجادله مطلع شوید!؟
  فقط میر حسین موسوی (عکس شماره ده)

دعوتنامه کلوب | دعوتنامه پرشین گیگ | تبادل لینک با وب ما

(تبادل لینک با تمام وبلاگها و وبسایتها)

هاشمی رفسنجانی در مراسم سالگرد شب رحلت امام (ره)

تشكیك در سلامت انتخابات حرف ضد انقلاب است

 رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: اینكه می‌گویند معلوم است چه كسی از صندوق بیرون می‌آید حرف ضد انقلاب است.

 ‌آیت‌الله اكبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام شامگاه چهارشنبه در مراسم سالگرد شب رحلت حضرت امام در جوار بارگاه ملكوتی امام خمینی (ره) با تقدیر از حضور گسترده اقشار مردم در برگزاری با شكوه سالگرد 14 و 15 خردادماه اظهار داشت: با گذشت 20 سال از رحلت آن امام فرزانه شاهد حضور عاشقانه ملت بزرگ ایران هستیم و این شور در برگزاری مراسم رحلت جانكاه آن عالم بزرگ در سراسر جهان نیز وجود دارد و خداوند در دلها شعله عشق آن امام عزیز را افروخته و نام ایشان برای همه مردم دنیا یادآور الگوی عظیم و با عزت قرار داده است.
وی با بیان اینكه وجود امام راحل در این قطعه از تاریخ یك هدیه الهی است، عنوان كرد:‌ خداوند از طریق ملت ایران و مكتب اهل بیت این شخصیت فرزانه را به دنیا عرضه كرد و امام كاری كردند كه در آن زمان به واقع محال بود.
هاشمی رفسنجانی شخصیت ممتاز امام را سرشار از نگاه هوشمندانه وی در عالم سیاسی و ویژگی‌های بارز وی در ابعاد انسانی ارزیابی كرد و گفت: امام به لحاظ هوش و استعداد در حد نبوغ و در دانش در همه علوم انسانی در سطح بالا و در فلسفه فیلسوفی بسیار عمق‌نگر و در عرفان صاحب موقعیت شناختی ویژه‌ای بود و عرفان اسلامی و خداشناسی را از قرآن درك كرده بود و شخصیت و ابعاد نظری وی برای شاگردانش بسیار آموزنده بود.

* اعتماد امام به مردم فقط یك تاكتیك سیاسی نبود

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام مشخصه بسیار ویژه و برجسته حضرت امام خمینی(ره) را اعتماد بالای وی به مردم عنوان كرد و گفت: این اعتماد فقط یك تاكتیك سیاسی نبود بلكه متكی به ایمان و عقبه دینی وی بود.
هاشمی رفسنجانی بیان كرد: امام معتقد به این بود كه مردم صاحب حكومت، كشور و صاحب حق دخالت در سرنوشت خودشان هستند و همواره قبول داشتند كه اسلام تحقق حكومت اسلامی را بدون مردم نمی‌پذیرد و همواره تأكید می‌كردند كه اگر مردم در میدان نباشند حكومت اسلامی قابل تحقق نیست.
وی ادامه داد: امام قاطعانه معتقد بودند كه بدون حضور وسیع مردم مبارزه به پیروزی نمی‌رسد و این اعتقاد امام بر منشأ آن شد كه تمام همت خود را در مسیر حضور مؤثر مردم در عرصه به كار گیرند.
هاشمی رفسنجانی اظهار كرد: امام هیچ‌وقت مبارزات مسلحانه را اگرچه مخالفت نمی‌كردند اما راه نمی‌دانستند و امام حضور مردم را راه رهایی بیان می‌كردند و همواره بر اصل حضور مردم در میدان تأكید داشتند.

* مردم حضوری پرشور در انتخابات ریاست جمهوری خواهند داشت

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به انتخابات در پیش‌رو اظهار داشت: در آستانه یك فرصت تاریخی هستیم كه درست بر محور نظرات امام راحل و در مسیر پیروزی و ادامه راه انقلاب قرار گرفته است كه اگر حضوری قاطعانه داشته باشیم و اكثریت قاطع ملت به صحنه بیایند ادامه راه با ارزش و پرموفقیت خواهد بود و الحمدالله به نظر می‌رسد كه در انتخابات آینده چنین خواهد شد و از همه راههای دور گزارشاتی وجود دارد كه نشان می‌دهد مردم حضور پرشور خود را در انتخابات رقم خواهند زد و این حضور خواسته همه دلسوزان انقلاب است.
هاشمی رفسنجانی گفت: با حضور افرادی كه صلاحیت‌شان از سوی شورای نگبهان تأیید شده میدان رقابت فراهم شده و هركسی كه بخواهد با سلیقه‌ای شركت كند فرد برای رأی دادن وجود دارد و البته من نمی‌خواهم به فرد خاصی تكیه كنم.

* مجموعه اقدامات صداوسیما زمینه هوشیاری مطلوب را فراهم كرده است

رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اقدامات چند روز اخیر صداوسیما در به كارگیری رسانه‌ها برای ارائه برنامه‌های كاندیداها، افزود: برنامه‌هایی كه از طریق صداوسیما برای نامزدها در نظر گرفته شده باعث حضور هوشیارانه مردم خواهد شد و این فرصت را فراهم می‌كند كه مردم كوركورانه رأی ندهند و البته مجموعه این اقدامات و فراهم كردن مناظره‌ها می‌تواند موج حضور مردم در صحنه را فراهم كند و البته این موج كاملاً محسوس است و جدیت نامزدها به خوبی دیده می‌شود و شاهد آن هستید كه كاندیداها با دقت و جدیت نظرات و برنامه‌ها را پیگیری می‌كنند.

* زمزمه‌هایی كه شنیده می‌شود از صندوق چه كسی بیرون می‌آید حرف ضد انقلاب است

هاشمی رفسنجانی عنوان كرد: دشمنان انقلاب اسلامی، ضد انقلاب در داخل و خارج دوست ندارند كه انتخابات پرشور باشد و آنها دوست دارند كه جشن عدم حضور مردم را برگزار كنند و به طرق مختلف دلهای مردم را یأس‌آلود كنند و عمده‌ترین این مسائل اتفاقات سیستان است كه می‌خواهند با ایجاد نفاق عرصه را امنیتی كنند و حوادثی نظیر حادثه اهواز و شایعاتی را كه مرتب پخش می‌كنند نیز در همین راستا است و اینها موضوعاتی است كه دشمنان و افراد كمی در داخل بازیچه آن قرار گرفتند اما همه دلسوزان نظرشان بر حضور گسترده مردم در انتخابات است و تأكید رهبر عظیم الشأن انقلاب نیز بر انتخاباتی پرشور و دشمن‌شكن قرار گرفت و این چیزی است كه رهبری انقلاب در طول 20 سال اخیر بر آن تأكید می‌‌كند.
وی گفت: اینكه برخی بیان می‌كنند كه چه تضمینی دارد كه اگر شما رأی دهید آنكه می‌خواهید از صندوق بیرون بیاید و اینكه زمزمه‌هایی كه شنیده می‌شود از صندوق چه كسی بیرون می‌آید حرف ضد انقلاب است و این حرفها از همان حرفهای ضدانقلابی است كه می‌‌خواهند مردم را مأیوس كنند.

* شورای نگهبان مصمم است كه این ‌بار آرای مردم با دقت حفظ كند

رئیس مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: با پیش‌بینی‌هایی كه شده و با خبری كه از داخل شورای نگهبان به دست ما رسیده این شورا مصمم است كه در این بار آرای مردم را با جدیت و دقت حفظ كند و سر این قضیه ایستاده است و بحثی كه وزارت كشور از آنها در خصوص افزایش میزان صندوق‌های سیار خواسته بود این شورا حاضر نشد كه این موضوع را تصویب كند و چون ممكن بود در صندوق‌های سیار برای مردم نگرانی ایجاد شود و براین اساس معیار همان معیار گذشته است و همه كاندیداها براساس قانون حق دارند بر سر هر صندوق نماینده داشته باشند و در جریان رأی‌گیری فرآیند انتخابات را زیر نظر بگیرند و این قانون است كه همه برگزاركنندگان انتخابات نیز به آن عمل خواهند كرد و مجمع به خاطر وظیفه نظارتی كه از سوی رهبر انقلاب به آن واگذار شده كاملاً در جریان است و كلیات را پی‌گیری می‌كند هرجا كه ببیند ممكن است رخنه‌ای برای آسیب به آرای مردم رخ دهد حاضر خواهد بود و مردم نیز تحت تأثیر وسوسه‌های ضدانقلاب قرار نگیرند و مطمئن باشند كه آنچه كه به صندوق می‌اندازند همان نیز از صندوق بیرون خواهد آمد و در 23 خرداد اعلام خواهد شد.
هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: آنچه كه امروز می‌بینیم آن‌گونه است كه امام می‌خواستند و اكنون در محضر روح ملكوتی امام بشارت می‌دهیم كه راه ایشان با قوت ادامه دارد و اعتبار، عظمت و اقتدار كشور ما فقط و فقط از ناحیه احترام به مردم و تسلیم شدن در برابر خواسته مردم قابل تحقق است و باید همیشه بیت مكرم امام را مكرم بداریم و امیدواریم در سایه این انتخابات و در سایه آرای هوشمند ملت نیرومندتر از گذشته در خدمت به اسلام و مسلمین باشیم.
پیش از سخنان هاشمی رفسنجانی در مراسم سالگرد شب رحلت حضرت امام خمینی (ره) حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی نوه حضرت امام و تولیت آستان امام راحل در سخنانی با تقدیر از ملت بزرگ ایران در گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام از هاشمی به عنوان شخصیتی ممتاز یاد كرد.


نوشته شده توسط پویا م در شنبه 16 خرداد 1388 و ساعت 12:00 ب.ظ | داغ کن - کلوب دات کام | نظرات ()

 لینــک ســــازاضافه کردن لینک
احمدی نژاد عده زیادی را با خود راهی دادگاه می کند

ماجرای برکناری مدیر عامل بانک پارسیان چه بود؟

حامیان احمدی نژاد دچار تناقض شده اند

کدام پروژه جدید هسته ای در 4 سال گذشته کلید خورد؟

منشور فرهنگی هنری مهندس موسوی منتشر شد

بانک مرکزی، تورم را 23.6 درصد اعلام کرد

کمترین رشد تورم در دولت میرحسین بیشترین در دوره احمدی نژاد

نامه میرحسین موسوی به رهبر انقلاب + متن

گاف احمدی نژاد در مناظره با کروبی!

مناظره جناب آقای کروبی و احمدی نژاد

درایتی: احمدی‌نژاد برای کسب رای هنجارشکنی كرد

برداشت 100 میلیاردی از حساب ذخیره

سرمقاله جمهوری اسلامی: نشان دادن عکس همسر موسوی شرم آور بود

زن بزرگتر از شوهر عیبی دارد؟

صفایی‌فراهانی علیه احمدی نژاد شكایت كرد

زندگی نامه میر حسین موسوی

"بلاتکلیفی پرونده گم شدن 300 میلیارد تومانی شهرداری احمدی نژاد"

رد هرگونه عذرخواهی از سوی بلر در رابطه با ملوانان

پاسخ صریح دکتر معین : پدیده "دانشجویان ستاره‌دار" مختص دولت نهم است

انحرافات جنسی مشکل قرن بیست و یکم

خوشحالی مردم تهران از نتیجه مناظره + عکس

حاشیه‌های مناظره مهندس میرحسین موسوی و دکتر احمدی‌نژاد

پیروزی ادب و اخلاق؛ آقای رییس جمهور ثابت کردید نمی‌توانید...

پاسخ دکتر زهرا رهنورد به هتاکان و پرونده‌سازان

پانزده نکته در مورد مناظره میرحسین موسوی و محمود احمدی نژاد

زهرا رهنورد پاسخ بی اطلاعی رئیس جمهور را داد

احمدی نژاد آن 300 میلیارد شهرداری را چه کردید؟

گزارش مناظره محسن رضایی و مهدی کروبی

برنامه مستند کروبی و قطع برق در پنج استان

پورمحمدی: آرای منفی احمدی‌نژاد بیشتر است

آیت‌الله صانعی؛ با ذکر و معجزه نمی‌توان حکومت را اداره کرد

موسوی برنامه ها وتعهدات خود به زنان را اعلام کرد

ازدواج موفق

رمز موفقیت میلیونر های خود ساخته

قطع برق هنگام پخش فیلم موسوی

هنرمندان مشهوری که به میرحسین پیوستند

انتقاد شدید علیرضا افتخاری از احمدی‌نژاد

خانم ها بدانند : چیزهایی مهم که در باره آقایان نمیدانیم

پیش به سوی رابطه ی موفق

آیا علاقه جنسی گناه ذاتی دارد؟

تأخیر سنی ازدواج در میان جوانان

رابطه زناشویی تان را حفظ کنید

مردم تبریز در استقبال رئیس جمهور اینده شان چه ها که نکردن

استقبال سرد و شعار "فقط دروغ" درسفر احمدی‌نژاد به خرمشهر (+عکس)

اینا همه فامیلای احمدی نژادن ! ! ! ! !

جدیدترین مدل های ارایشی عروس با حجاب اسلامی

صیغه محرمیت

ازدواج در چه سنی مناسب است؟

زنی بعد از 45سال به آرایشگاه رفت!!

سیر تکامل تیپ در ایران

نسل مردان رو به انقراض است

اس ام اس های تبلیغاتی میر حسین موسوی

به جنسیت خود افتخار کنید

فواید خنده

بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
بازدید این ماه:
بازدید ماه قبل:
كل مطالب:
آخرین بازدید:
آخرین بروز رسانی:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه